KROTOSKI CZĘSTOCHOWA
Salon i Serwis Volkswagen
Godziny otwarcia:
Pn-Pt 8.00-18.00
Sobota 8.00-14.00
Niedziela nieczynne
SERDECZNIE ZAPRASZAMY

Częstochowa ul. Makuszyńskiego 74/76

42-209 Częstochowa
ul. Makuszyńskiego 74/76
tel: 34/368 48 00
magazyn: 34/368 48 60
serwis: 34/368 48 20
e-mail: info.czestochowa@krotoski.com

Serwis
Michał Mickiewicz - Kierownik Serwisu
34/368 48 27
e-mail: michal.mickiewicz@krotoski.com

Karol Kamiński - Doradca serwisu
34/368 48 22
GSM: 785 504 025
e-mail: karol.kaminski@krotoski.com

Przemysław Marchwiński - Doradca serwisu
34/368 48 21
GSM: 519 134 104
e-mail: przemyslaw.marchwinski@krotoski.com

Ewelina Zych - Doradca serwisu
34/368 48 22
GSM: 785 504 053
e-mail: ewelina.zych@krotoski.com





Osoba kontaktowa:
e-mail:
Samochody osobowe
Błażej Puczyński - Kierownik Sprzedaży
34/368 48 15
e-mail: blazej.puczynski@krotoski.com

Michał Roguziński - Specjalista ds. sprzedaży
34/368 48 11
GSM: 728 496 386
e-mail: michal.roguzinski@krotoski.com

Kamil Jędryka - Specjalista ds. sprzedaży
34/368 48 12
GSM: 882 024 333
e-mail: kamil.jedryka@krotoski.com

Łukasz Szymczak - Specjalista ds. sprzedaży
34/368 48 13
GSM: 785 501 384
e-mail: lukasz.szymczak@krotoski.com

Dział ubezpieczeń

Ewa Krawczyk - Kierownik Działu Ubezpieczeń
34/368 49 01
GSM: 695 623 014
e-mail: ewa.krawczyk@krotoski.com

Magdalena Jagusiak - Specjalista ds. ubezpieczeń
34/368 49 01
GSM: 785 503 993
e-mail: magdalena.jagusiak@krotoski.com

Osoba kontaktowa:
e-mail:
Części zamienne i akcesoria
Daniel Niedziela - Specjalista ds. sprzedaży części i akcesoriów
34/368 48 61
e-mail: daniel.niedziela@krotoski.com

NORA® Centrum Obsługi

Mariusz Kurzacz - Kierownik Nora® Centrum Obsługi
34/368 48 60
GSM: 508 313 619
e-mail: mariusz.kurzacz@krotoski.com

Paweł Rączka - Doradca ds. programu Nora®
34/368 48 62
GSM: 785 505 138
e-mail: pawel.raczka@krotoski.com



Osoba kontaktowa:
e-mail:
Samochody użytkowe
Łukasz Kacperak - Kierownik sprzedaży
34/368 48 73
GSM: 785 503 906
e-mail: lukasz.kacperak@krotoski.com

Przemysław Burzyński - Specjalista ds. sprzedaży
34/368 48 71
GSM: 882 134 034
e-mail: przemyslaw.burzynski@krotoski.com

Marcin Wolniak - Specjalista ds. sprzedaży
34/368 48 72
GSM: 728 496 698
e-mail: marcin.wolniak@krotoski.com

Adrian Odziemek - Specjalista ds. sprzedaży
34/368 48 70
GSM: 882 028 910
e-mail: adrian.odziemek@krotoski.com


Osoba kontaktowa:
e-mail:
© Volkswagen 2019  |  Polityka Prywatności  |  Polityka Plików CookiesVolkswagen w Polsce